Tek Odalı Otel Mi?

Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinde bulunan Žižkov Televizyon Kulesi olarak da bilinen Tower Park Praha’nın içinde, diğerlerinden farklı bir otel bulunmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi, One Room Hotel’in yalnızca tek bir odası var, ancak otelin küçük boyutunun sizi caydırmasına izin vermeyin, otel konaklamanızı lüks hale getirmek için tam donanımlıdır.

Prag’ın şehir merkezindeki çekirdeğe sadece birkaç dakika uzaklıktaki One Room Hotel, mağazalar, restoranlar, kafeler, barlar ve ilgi çekici yerlerle çevrilidir ve Rierger Parkı ve Vítkov Tepesi’ndeki Anıt gibi yerlere yakındır.

Odanın içinde, lüks mobilyalar ve sade bir tasarım, konukların rahatlama ve gevşemelerini sağlar. Odada ayrıca Prag şehrinin panoramik manzarasının yanı sıra mini bar, kahve makinesi, duvara monte edilmiş TV ve giyinme odası gibi konukların daha rahat konaklamasını sağlamak için çeşitli ayrıntılar bulunmaktadır.

Otel odasının cam duvarlı banyosu, içine programlanmış 100’den fazla TV kanalına sahip bir ayna, duştan veya banyodan rahatça çıkabilmeniz için ısıtmalı havlu askısı ve 230 metre aşağıda bulunan şehre bakmanızı sağlayan bir küvet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir